Edit Content

تلفن تماس : 3903-879-0919

استند اجیل ضد کرونا طبقه کشویی قابلیت تبدیل به 3 کشو و ی کمد پایین
1 متر عرض و 2متر و 40 ارتفاع و حدود 65 سانت عمق
قیمت . متری (تماس بگیرید 09198793903

استند آجیل ضد کرونا برای اولین بار در ایران : با توجه به شیوه بیماری کرونا و اعمال سخت گیری از سوی اداره بهداشت بر آن شدیم تا استند های را طراحی و به تولید برسانیم که در نگهداری مواد خوراکی و خشکبار بیشترین حفاظت را در برابر آلودگی داشته باشد .

شرکت ریستو تکنو بیش از ده سال در زمینه ساخت تجهیزات فروشگاهی و استند های خشکبار  و استند آجیل وحبوبات و دکوراسیون داخلی تجربه دارد و مفتخر است کلیه محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت تمام شده پایین در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

این شرکت اولین سازنده استند های مخصوص آجیل و حبوبات برای سوپر مارکت ها و آجیل فروشی ها می باشد.

این محصول دارای دکوراسیون زیبا بوده و با توجه به این که جای کمی از فروشگاه را اشغال می نماید و تعداد زیادی از محصولات  را  در خود جای می دهد.

استند های الینا بر خلاف قفسه،ظرف یا کیسه از بالا پر می شود و همیشه محصول و جنس جدید در بالا قرار می گیرد و جنس های قدیمی از شیر هایی که  در پایین مخزن تعبیه شده خارج می شود و این حسن از خرابی محصولات درون استند جلوگیری می کند و از نظر بهداشتی کیفیت بالایی را داراست.

استند اجیل ضد کرونا

فروشگاه هایی که از این استند استفاده می کنند رضایت کامل داشته و مشتریان نیز در هنگام خرید جنس را کاملاً مشاهده نموده و با رضایت کامل خرید خود را انجام می دهند.

استند اجیل
استند آجیل ضد کرونا
Call Now Buttonپاسخگویی 8 صبح تا 8 شب