تجهیزات کافی شاپ

آبمیوه گیری

آسیاب قهوه

بلندر(مخلوط کن)

یکی از فضاهای مهم برای تجهیز و طراحی بسیار مهم و حائز، تجهیزات کافی شاپ است.


برای خرید تجهیزات کافی شاپ می بایست به سراغ وسایل و ابزارهای با کیفیتی رفت تا هم دوام خوبی داشته باشند و هم کارایی مناسب تا نیازها را به خوبی برآورده کنند.

باز کردن یک کافی شاپ می تواند یک سرمایه گذاری سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد.

فرض کنید که قبلا از مراحل اولیه، از جمله پیدا کردن یک مکان عالی و تأمین بودجه، عبور کرده اید، گام بعدی خرید تجهیزات کافه است.

تجهیزات کافی شاپ بالاترین بازده از هر سرمایه گذاری در کسب و کار شما را ارائه می دهد.

تجهیزات مناسب به شما کمک خواهد کرد نوشیدنی های خوشمزه و با کیفیت بالا را تهیه کنید که مشتریان خود را وادار به بازگرداندن به کافی شاپ شما می کند.

اما مهم ترین تجهیزات کافی شاپ کدامند؟

کسانی که به کافه مراجعه می کنند، دوست دارند تا در درجه ی اول یک نوشیدنی خوشمزه میل کنند.

پس برای آنکه بتوانید از آن ها به خوبی پذیرایی کنید، لازم است در خرید تجهیزات کافه ، موارد مختلفی را مد نظر قرار دهید.

دستگاه های اسپرسو: پس از آنکه دانه های قهوه با کیفیت را از یک قهوه فروشی قابل اعتماد تامین کردید، این دستگاه اسپرسو است که مهمترین سرمایه گذاری شما محسوب می شود.

کسانی که به کافی شاپ ها مراجعه می کنند، دوست دارند یک قهوه خوشمزه مانند لاته، کاپوچینو و .. میل کنند. برای درست کردن انواع این قهوه های خوشمزه نیاز به یک دستگاه اسپرسو ساز با کیفیت دارید.

مخلوط کن تجاری: خرید یک مخلوط کن تجاری می تواند صداهای موجود در کافی شاپ را به حداقل ممکن برساند. با این کار می توانید آرامش را در فضای کافه ی خود به خوبی حفظ کنید.

یخچال و فریزر: شما یک یخچال فریزر تجاری، یک یا دو درب، که فضای کمی اشغال می کند، نیاز دارید. یک یخچال و فریزر مناسب مواد اولیه را به خوبی محافظت می کند و دور ریزهایتان را به حداقل می رساند.

ماشین ظرفشویی: یک راه حل مناسب برای شست و شوی سریع ظرف ها زمانی که کافی شاپ شما مملو از مشتری است، استفاده از ماشین ظرفشویی حرفه ای می باشد.

لازم به ذکر است که ماشین ظرفشویی هم یکی از اجزای مهم در تجهیزات کافه محسوب می شود، پس خرید آن را فراموش نکنید.

دستگاه POS: برای آنکه از تشکیل صف مشتریان حین پرداخت و سفارش جلوگیری کنید، می توانید از یک دستگاه POS استفاده کنید. اکثر دستگاه های POS دارای رابط کاربری با صفحه لمسی آسان هستند و می توانند به راحتی با آیتم های جدید منو، به روز رسانی شوند.

با این کار سرعت را بالا می برید که نتیجه ی آن رضایت مشتریانتان خواهد بود.

البته این ها تنها بخشی از تجهیزات کافی شاپ محسوب می شود.

از مهمترين تجهیزات برودتی کافی شاپ، آماده سازی، پخت، شستشو و… کافی شاپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

در کنار این موارد تجهیزات استیل کاری(مانند میز کار،هود و…) و انواع یخچال و فریزر مورد استفاده قرار میگیرد که بر اساس ابعاد مورد نظر ساخته میشود.

شما میتوانید انواع تجهیزات کافی شاپی ، تجهیزات کافی شاپ سیار با قیمت مناسب و کیفیت عالی از ریستوتکنو خریداری کنید.

Call Now Buttonپاسخگویی 8 صبح تا 8 شب